Nr katalogowy: 116

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 116

Lato w Osieku

akwarela, gwasz, tektura; 30,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: jFałat / Osiek.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł