Nr katalogowy: 106

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 106

Przed wiejskim kościółkiem

akwarela, papier; 33 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: S. Gibiński;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł