Nr katalogowy: 23

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Nr katalogowy: 23

Kryształ Przestrzeni Artysty (Horme klasyczne nr 6, Ars-hormegram turkusowy, Ars-hormegram nr 1)", 1974

tempera, płótno; 33,3 x 27,4 cm;
sygn. u dołu "B. Szwacz 1974", na odwrocie napisy autorskie;