Nr katalogowy: 29

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 29

Przedsionek kościoła św. Barbary w Krakowie

akwarela, papier, 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański.