Nr katalogowy: 27

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 27

Serenada

akwarela, gwasz, kredki; 14 x 13,2 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d. "F.Żmurko".