Nr katalogowy: 18

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 18

Erotyk, 1993

piórko, papier czerpany; 21,5 x 30 cm;
sygn. i datowany p. d "Jan Dobkowski 1993".