Nr katalogowy: 16

Wojciech GERSON (1831-1901)

Nr katalogowy: 16

Zachwycenie (Flisacy), 1864

litografia, karton; 52,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. na kamieniu p. d. "Wojciech Gerson 1864".