Zygmunt MENKES (1896-1986)

1160
Maki olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

1161
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

1162
Sobotni promyk olej, płótno; 71,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: P. STACHIEWICZ (zatarta).
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

1163
Portret aktora olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Wlasimil HOFMAN (1881-1970)

1164
Wędrowcy, 1923 olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
estymacja: 50 000 - 60 000 zł