Nr katalogowy: 154

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 154

Zimny poranek, ok. 1915

olej, płótno dublowane; 73,5 x 103 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł