Nr katalogowy: 147

Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888)

Nr katalogowy: 147

Odpoczynek oficerów

olej, płótno; 32,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Loss.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł