Nr katalogowy: 124

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 124

Żółte kwiaty w wazonie, lata 20. XX w.

olej, deska, 36,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden;
estymacja: 21 000 - 28 000 zł