Nr katalogowy: 119

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 119

Dziewczynka i owoce - Portret córki artysty, 1907

akwarela, papier; 66,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jul / Fałat / 907.
estymacja: 42 000 - 55 000 zł