Nr katalogowy: 213

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 213

Portret kobiety - Helena Mond, 1937

pastel, papier, 100 x 70 cm; sygn. l. g.: W. Wodzinowski/ 1937