Nr katalogowy: 209

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 209

Most Dębnicki w Krakowie

akwarela, papier, 27,5 x 38 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Pronaszko;