Nr katalogowy: 204

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 204

Widok Placu Zamkowy w Warszawie

akwarela, gwasz, papier, 25 x 34,5 cm; sygn. l. d.: Wł. Chmieliński