Nr katalogowy: 116

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

Nr katalogowy: 116

Głowa żołnierza, po 1945

ołówek, akwarela, papier, 39,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy).; sygn. p. d.: Tadeusz Waśkowski