Nr katalogowy: 113

Artysta nierozpoznany, XX w.

Nr katalogowy: 113

Alegoryczne i rzeczywiste przedstawienia

zwyczajnych i nadzwyczajnych wydarzeń wojennych; litografia barwna, papier, 47 x 62 cm (w świetle oprawy)