Nr katalogowy: 109

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż zimowy

litografia, papier, 42 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: T. Waśkowski