Nr katalogowy: 6

Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)

Nr katalogowy: 6

Morskie Oko

olej, płótno, 20,5 x 24,7 cm; na odwrocie p. d.: sygn. S. Witkiewicz (ołówkiem)