Nr katalogowy: 449

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 449

Piękność, 1986

olej, płótno; 199 x 160 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. Dowgiałło / 1986.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł