Nr katalogowy: 436

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 436

Rytmy jesienne, 2011

olej, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: J Kraupe;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł