Nr katalogowy: 417

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 417

Biała postać

olej, tempera, płótno; 130,5 x 100,5 cm;
na odwrocie na płótnie napis:
estymacja: 100 000 - 120 000 zł