Nr katalogowy: 412

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 412

Chmurny dzień, 1940

olej, tektura; 25 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Brzozowski / 1940;
estymacja: 23 000 - 26 000 zł