Nr katalogowy: 910

Bernard II van RISENBURGH - przypisywany

Nr katalogowy: 910

Komoda rokokowa

o konstrukcji orzechowej, fornirowana palisandrem, mahoniem, ozdobiona złoconymi brązami;
86,8 x 110,5 x 58,5 cm; Paryż, ok. 1740.
estymacja: 180 000 - 240 000 zł