Nr katalogowy: 905

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 905

Biurko w stylu klasycyzującym

fornirowane orzechem i buczyną; 78,4 x 129 x 52 cm;
Warszawa, 40./50. XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł