Nr katalogowy: 1811

Nr katalogowy: 1811

Ikona - Żywot św. Mikołaja Cudotwórcy

tempera na desce, płótno, papier; 2 szpongi; 44,5 x 57,3 x 3 cm.
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł