Nr katalogowy: 837

COUTTERET a LYON SAMUEL MARTI & Cie

Nr katalogowy: 837

Zegar ścienny typu kartel

brąz złocony, emalia, stal, mosiądz, szkło; wys. 66 cm; Francja,
Lyon - Place du Change; Paryż - Rue Orléans-Marais; obudowa XVIII/XIX w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł