Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Zegar kominkowy z wizerunkiem rzymskiego filozofa

marmur szary, brąz złocony i patynowany; wys. 63 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł