Nr katalogowy: 833

Firma BRACI ŁOPIENSKICH

Nr katalogowy: 833

Kandelabr 6-ramienny, 7-świecowy, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony; wys. ca 68 cm;
Polska, Warszawa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł