Nr katalogowy: 829

Rusznikarz MORGENROTH IN GERNRODE

Nr katalogowy: 829

Strzelba myśliwska, dubeltówka, kapiszonowa

stal, drewno orzechowe, mosiądz, róg; intarsja, inkrustacje, macica perłowa;
dł. luf 83 cm; Niemcy, Quedlinburg-Gernrode, 2 ćw. XIX w.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł