Nr katalogowy: 1211

AUTOR NIEROZPOZNANY

Nr katalogowy: 1211

Kobieta z lirą u stóp

alabaster, złocona blaszka; wys. 41,5 cm, szer. 13,2 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł