Nr katalogowy: 213

Artysta nieokreślony włoski, 2 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 213

Para

marmur kararyjski, wys.109 cm;
napis na cokole: A. De. Cori - Galarie Barnancelli Florence (ubytki)
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Cena oferowana 12 500 zł