Nr katalogowy: 1156

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 1156

Ejże, ejże

olej, tektura; 68 x 96 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł