Nr katalogowy: 1147

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 1147

Wzburzone morze

olej, płótno dublowane; 38 x 58,5 cm;
obraz przed konserwacją.
estymacja: 5 400 - 7 200 zł