Nr katalogowy: 1141

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

Nr katalogowy: 1141

Kapliczka przy drodze do Szczawnicy, 1919

olej, tektura; 22,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M Harasimowicz / 1919;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł