Nr katalogowy: 1137

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 1137

Nowy Kraków - Planty, 1934

olej, płótno; 72,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: j. hrynkowski / 934.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł