Nr katalogowy: 1132

Karol MILLER (1835-1920)

Nr katalogowy: 1132

Postać świętego, 1866

olej, płótno; 24,5 x 20,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn., dat. i opisany z prawej strony: K. Miller / Rzym / 66.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł