Nr katalogowy: 1122

Basile POUSTOCHKINE (1893-1973)

Nr katalogowy: 1122

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 10 x 15 cm;
sygn. l. d.: B. Poustochkine.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł