Nr katalogowy: 1112

Wiktor ZIN (1925-2007)

Nr katalogowy: 1112

Wakacje z blondynką

tusz, akryl, płótno; 30 x 60 cm;
sygn. l. d.: WiktorZin.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł