Nr katalogowy: 173

Cornelisz Joost DROOCHSLOOT (1586-1666)

Nr katalogowy: 173

Przypowieść o uczcie królewskiej, 1639

obraz olejny na płótnie, dublowany; 94,5 x 139 cm;
sygn. i dat. l.d.: JC (wiązane) Drooch Sloot. 1639
estymacja: 300 000 - 350 000 zł