Nr katalogowy: 171

Malarz nieokreślony, polski (?), XIX w.

Nr katalogowy: 171

Portret dziecka jako kupidyna

olej, płótno dublowane; 61 x 47 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy),
66 x 52 cm (wymiar prostokątnego płótna);
estymacja: 80 000 - 100 000 zł