Nr katalogowy: 167

Antonio GRECO ?, XVIII w.

Nr katalogowy: 167

Kaprys architektoniczny

olej, płótno; 120,5 x 170 cm;
sygn. u dołu po środku, na drewnianych belkach: All sig' ANTONIO / ROMA.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł