Nr katalogowy: 159

Juliusz ZUBER (1861-1910)

Nr katalogowy: 159

W huculskiej chacie, 1891

olej, płótno; 78 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1891. MCHN. JULIUSZ ZUBER.
estymacja: 45 000 - 60 000 zł