Nr katalogowy: 158

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

Nr katalogowy: 158

Procesja

olej, płótno; 45 x 104,5 cm;
sygn. l. d.: A. Gramatyka.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł