Nr katalogowy: 145

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 145

Dziewczyna z koniem, 1885

olej, płótno; 52 x 42,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: A.Piotrowski. 1885 / Cracoviae.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł