Nr katalogowy: 144

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 144

Scena przed polowaniem

olej, płótno dublowane; 65 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł