Nr katalogowy: 140

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

Nr katalogowy: 140

Wesoła jazda

olej, płótno; 69,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł