Nr katalogowy: 139

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 139

Wyjazd na polowanie

olej, płótno; 55 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł