Nr katalogowy: 137

Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)

Nr katalogowy: 137

Drzewka - Schadzka, 1938

tempera, płótno naklejone na sklejkę; 86 x 100 cm;
sygn. i dat.: [oznaczenie w formie strzałki] TERESA / ROSZKOWSKA / 1938;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł