Nr katalogowy: 135

Bencion RABINOWICZ [BENN] (1905-1989)

Nr katalogowy: 135

Aktorzy teatru - para obrazów

1. Dziewczyna w czerwonej sukience
olej, płótno; 81,5 x 54 cm;
2. Dwie kobiety; olej, płótno; 81 x 54 cm;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł